הרצאות

ייצוגים בתקשורת

איך התקשורת בוחרת באיזה נושא לעסוק? מי מחליט מה יקבל ביטוי, בולטות ונראות תקשורתית? האם הטענות סביב סיקור תקשורתי מוטה נכונות? האם ייתכן שכלי תקשורת מדירים כמעט לחלוטין אוכלוסיות, קבוצות ועדות מסוימות? איך נוצרות מסגרות תקשורתיות? ואיך נוכל למנוע או לכל הפחות לצמצם סיקור קלוקל, אם בכלל? הרצאה זו עוסקת בייצוגים בתקשורת ומביאה הסתכלות מעמיקה על הייצוגים כפי שהם באים לידי ביטוי בתקשורת המונים של ימינו. במהלך ההרצאה מובאים כלים פרקטיים שבעזרתם המשתתפים יוכלו להשפיע על המרחב התקשורתי.

לחבק את הנרטיב

כל סטארט-אפ, עסק, חברה, מועצה, קבוצה, או יוזמה חברתית, חייבים לאמץ סיפור מסגרת. בהרצאה הזו נדון בהרחבה על החשיבות שבנרטיב תקשורתי. נבין איך זה שאימוץ נרטיב הוא זה שמביא למינוף טבעי של המוצר והשירות שאתם מעניקים. בהרצאה נפרוט על דרכים למציאת סיפור המסגרת התקשורתי בהתאם ל-DNA הפנימי של העסק, נפרוט על הטקטיקות לקדם את הסיפור ולחשוף אותו בפניי בעלי עניין רלוונטיים, ונגלה כמה זמן כל נרטיב מחזיק מעמד באוטוסטרדת המידע של ימינו.

אדם לאדם מותג

בין אם מנכ"ל של חברה גדולה, ובין אם סטודנט, כמעט בכל ענף וכל איש-מקצוע, צריך להקפיד על תדמית אישית חיובית. בהרצאה הזו, נלמד כיצד בנייה מושכלת של 'מותג עצמי', מהווה יתרון מובהק על פניי המתחרים. נבין מדוע חשוב לאדם הפרטי למצוא את סימן ההיכר שלו, זה שיעזור לסביבה לזהות ולהבדיל אותו משאר האנשים הפועלים באותה קטגוריה. נדון על אסטרטגיות שונות למיתוג אישי, נתאים את המסרים, נסקור ערוצים תקשורתיים רלוונטיים לקידום המותג האנושי ונפרוט צעדים עשה ואל תעשה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

הזמינו הרצאה באמצעות הטופס: